Tel Örgü Fiyatları

Tel Örgü Fiyatları için Ankara’da en avantajlı fırsatları size sunan Anka Panel Çit ile iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Kaliteden ve işçilikten ödün vermeden hesaplı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Uygulama sahası, müşterinin isteklerine göre farklı tel kalınlığında ve göz aralığında tel örgülerle döşenir. Göz aralığı 50×50, 60×60, 70×70’dır. Müşterinin isteğine bağlı olarak alttan ya da üstten uç kapama, uç burma (uç burmalı tel örgü aynı zamanda dikenli tel olarak da kullanılabilir) tel örgülerinden biri tercih edilir. Helezon tel örgüler sıcak fırın galvanizli ve renkli PVC ile kaplanır. Germe aparatı ile tel örgü gerilir ve punta telleri bağlanır. Bütün bu işlemler tel örgü fiyat hesaplama için belirleme kriteridir.  Uygun ve avantajlı tel örgü fiyatları ile Ankara Panel Çit, güvenliğinizi korumaktadır. Ev, arsa, tarla, bahçe, spor tesisi, kümes, kafes, fabrika ve inşaat alanı gibi pek çok noktada tel örgü sistemlerini kullanabilirsiniz.

Tel Örgü Fiyatları Ankara

Ankara içinde tel örgü sistemleri açısından bütçenizi sarsmayacak fiyatlar veren Ankara Panel Çit, helezon, düzlemsel ve düz hat tel örgü sistemlerinden jiletli ya da jiletsiz arzu ettiğiniz birinin montajını gerçekleştirir. Ankara Panel Çit, uzman ve tecrübeli ekibi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Kullanılan ürün, verilen hizmet müşterilerin memnuniyeti açısından en iyi noktadadır. Ekibimiz, işe başlamadan önce bir ön çalışma yapar.

Tel örgü döşenecek alanı, ölçüleri de almak suretiyle bizzat görür ve müşteri ile de görüşerek en uygun tel örgü sistemini önerir. Ön çalışma yapıldıktan sonra belirlenen ölçülere ve şartlara göre tel örgüler alana monte edilir.

Tel örgü yaptırmak isteyenler, kullanılan malzemeye, işçiliğe göre değişen tel örgü ve diğer ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir. Piyasa şartlarına göre oldukça uygun fiyatlar veren firmamız, müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalışmaktadır. Verdiğimiz hizmetten yararlanmak üzere iletişim numaralarımızı arayıp detaylı bilgi alabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Beton Direkli Tel Örgü

Beton direklerin kullanıldığı tel örgü maliyeti diğer tipteki tel örgü sistemlerine göre değişir. Kafes tel örgü ve diğer panel çit sistemleri için sayfalarımıza göz atabilirsiniz. Beton direkli tel örgü, kullanıldığı alanın korunması ve tel örgünün daha gergin ve sıkı durması için kullanılan beton direklerle yapılır. Beton direkli tel örgü sisteminin montajı ve demontajı kolaydır. Beton direkler her türlü zemine kolaylıkla uygulanabilir.

Tel Örgü Fiyatları

Benzer yazılar...