Kafes Teli Ankara

Kafes teli Ankara ihtiyaçlarınız için paslanmaz kafes tel, galvaniz kafes teli ve PVC kafes teli üretimi yapmaktayız. Kurulum yapılacak alanın ölçüleri, uygun göz aralığı ve tel kalınlığına göre kafes teli fiyatları belirlenmektedir. Fiyat teklifi almak için telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Ankara Panel Çit, hızlı üretim, kolay teslimat standartlarıyla sizlere hizmet vermektedir.

Kafes teli Ankara hizmetimiz kapsamında firmamız, paslanmaz elek teli ve filtre telleri ile güvenliğinizi sağlamakta, size ait olan alanın belirlenmesini sağlamaktadır. İmalatta önemli olan müşteri talebine göre göz aralığı, tel kalınlığı ve ölçülere karar verilmesidir.

Kafes Teli Ankara Kullanım Alanları

Kafes teli sistemleri, standart düz örgü biçimindeki paslanmaz elek teli çeşitleri ile iki yönde, alt ve üst tel geçişleri ile yapılır. Kafes teli sistemleri pek çok farklı alanda kullanılabilir:

  • Gübre sanayi
  • Plastik hammadde sanayi
  • Otomotiv sanayi
  • Tekstil sanayi
  • Sanayi
  • Granit ve kuartz ocakları
  • Tarım sanayi
  • Makine sanayi
  • Endüstriyel mutfak sanayi
  • İlaç ve kimya sanayileri

kafes teli sistemlerinin etkin olarak kullanıldığı alanlardır.

Kafes Teli Ankara

Kafes Tel Uygulamaları

Direkler dikildikten sonra 3 sıra gergi çekilerek kafes tel örgüler gerilmekte ve daha sonra gergiler bağlanmaktadır. Eğer istenirse gerginin üzerine 3 sıra dikenli tel de çekilebilmektedir. Kafes teli sistemi kapsamında farklı alanlarda uygulamalar yapılabilmektedir. Kafes teli 50 cm ile 6 metre yüksekliklerde üretilmektedir. Göz aralıkları 2 cm ile 7 cm arasındadır. Tel kalınlığı ise 2 mm ile 4 mm arasındadır. Beton direkler, düz ve eğik başlı olarak iki farklı şekilde üretilmektedir. 3 metre aralıklarla kullanılan beton direklerin denk geldiği noktalar 50 cm derinlikte kazılmakta, direkler taş ve harç kullanılarak dikilmektedir.

Kafes Teli Ankara

Oldukça sağlam ve dış etmenlere karşı dayanıklı olan kafes teli, galvaniz kaplıdır ve galvaniz, kafes telin dayanıklılığını daha da artırır. Kafes teli yüksek sıcaklığa ve asitli ortamlara dayanıklıdır. Bu mekanik özelliklerinden dolayı çokça tercih edilir. Bahçe, tarla, sınır bölgeleri belirlemede, güvenlik önlemleri almada kullanılan kafes teli, beton ve boru direklerle uygulanır.

Alternatif Kafes Teli Kullanım Alanları

Pratik kullanımından, güvenliği üst düzeyde sağlamasından dolayı spor sahalarında (halı saha, basketbol, futbol ve voleybol sahaları), cezaevlerinde de kafes teli uygulanabilmektedir. Kafes teli yukarıda belirtilen alanların yanında farklı alanlarda da tercih edilir.

Ankara Panel Çit ile irtibata geçerek ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız kafes teli uygulamasının en başından en sonuna kadar (proje aşamasından uygulama aşamasına kadar) size hizmet vermektedir.

Benzer yazılar...