Bahçe Çit Teli

Bahçenizin dizaynını tamamladıktan sonra bahçe çit teli alarak Güzel bir çit teli ile bahçenizin güzelliği ikiye katlanacaktır hem bahçenizin sınırınızı belirlemek hem de bahçenize güzel bir estetik görünüm kazandırmaktır. Ankara Panel Çit’te birbirinden farklı bahçe çiti çeşitleri ile harika bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Bahçe Çit Teli

Bahçenizi ekip biçmek, çimleri kesmek, birbirinden hoş çiçekler ile güzel bir peyzaj oluşturmak tek başına göz zevkinizi okşamaya yetmez.  Bir bahçeye güzellik katan unsur, sadece çiçekler ya da bahçenizde kullandığınız objeler değildir; bahçenize aynı zamanda kullandığınız çit de güzellik katar.

Neden Bahçe Çiti?

Bahçenizi güzelleştirmenin yanında güzel bahçenizi çevresel etkenlere karşı da korumanız lazım. Bahçe çiti, bahçenizdeki çiçekleri, ağaçları, özel eşyalarınızı ve en önemlisi evinizi koruyacaktır. Bahçe çiti;

  • Bahçe çiti hırsızın evinize girmesini önler ve üst düzeyde güvenlik sağlar.
  • Bahçenizin sınırını çit sayesinde belirleyebilirsiniz.
  • Dışarıda oyun oynayan çocukların bahçenize girmesini ve ekili alanlara zarar vermesini önler.
  • Köpek ve kedi gibi hayvanlar çitlerden dolayı bahçenize giremez ve çiçeklerinize zarar veremez.
  • Hayvanlarınızın dışarı kaçmasını ya da çalınmasını bahçe çiti ile önleyebilirsiniz.

Bahçe Çit Teli

Ankara Bahçe Çiti

Metal alaşımdan yapılan bahçe çitleri farklı tasarımlarda üretilir. Kare, dikdörtgen, altıgen, yuvarlak ya da eğimli bahçe telleri, farklı renklerde üretilebilir. Genel itibarıyla kullanıcılar bahçe çit tellerini yeşil renkte seçerler, sebebi de çitin bahçedeki bitkilere renk açsından uygun olmasıdır.  Eğer isterseniz bahçe çitlerini tuttuğunuz takıma göre iki renkli olarak da boyatabilir, ortaya farklı bir estetik çıkarabilirsiniz.

Kafes Teli Ankara

Bahçe Çit Teli Özellikleri

Eğer isterseniz bahçe çitini yine aynı kolaylıkla sökebilirsiniz. Bahçe çitleri farklı aksesuarlar ile bezenebilir.  Bahçe çit teli, paslanmaz materyalden yapılır. Farklı hava şartlarına karşı oksitlenmeyen bahçe telleri, ciddi ve kasıtlı olmadıktan sonra darbelerden dolayı zarar görmez. Ayrıca hem toprak hem de beton zemine kolayca monte edilebilir. Yapay çiçekler, minik objeler, resimler bahçe tellerinde güzelliği artıran bir unsur olarak kullanılabilir. Ayrıca bahçe çitlerini, istediğiniz uzunlukta ve aralarına beton direkler koydurarak daha sağlam bir hale getirtebilirsiniz.

Benzer yazılar...