Düzce Tel Örgü

Tel örgü kapı sistemleri özellikle güvenlik amacı ile kullanılan ve bilhassa dekoratif olarak da hoş görünüme sahip olan panel çitler için kapı sistemleri de bulunuyor. Tel örgü kapıları uzun yıllar kullanılabilmektedir ve ilk gün ki görünümünü çok uzun zaman koruma sağlamaktadır. Dayanıklı ve aynı zamanda ise sağlam olması yanında oldukça güzel görünüme sahiptir. Dışarıdan çok hoş görünmesi sebebiyle de tercih edilmektedir. Düzce Tel Örgü Firmasımız için iletişime geçiniz.

Tel örgü kapı sistemleri raylı, sürgülü, çift kanatlı vb. türlerde olabiliyor. Üretim süreci ise çok basit olduğundan ebat ayrımı yapılmaksızın istenilen ebatlarda üretilmektedir. Tel örgü örgü sisteminin tamamlanması için panel çit kapılarının kullanılması gerekir. Çevre güvenlik sistemi panel çit kapı sistemi ile bütünleşerek gerek güvenliği üst seviyeye taşıyor, gerekse de çitlerin daha hoş görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.

Özellikle panel çit kapı sistemleri istenilen renkte yapılıyor. Müşterinin talepleri doğrultusunda hangi renk ile ebatta isteniyorsa o renk ve ebatta üretilmektedir. Üretilen panel çit kapılar istenilirse galvaniz kaplı, PVC kaplı ve ya puntalı olabiliyor. Böylelikle uzun yıllar dayanıklı olan panel çit kapıların dayanıklılık süresi daha da artış gösterecektir. Tel örgü kapı sistemleri ise; raylı kapılar, servis kapıları, çift kanatlı kapılar, motorlu kapılar olarak farklı sistemlerde olabilir. Raylı ile motorlu panel çit kapıları kolayca açılıp kapanabilme özelliğini içermektedir. Klasik servis kapılar klasik görünümüyle dahi panel çit ile modern bir görünüme ulaştırmaktadır. Çift kanatlı kapılar ise çift taraflı açılabilir özelliğine sahip olmaktadır.

Benzer yazılar...