Ankara Panel Çit

Ankara Panel Çit Panel çitlerin profil kalınlıkları ise 3.5mm ile 5mm arasında değişkenlik gösteriyor. Profil kalınlığı fazlalaştıkça güvenlik seviyesi de artacaktır. Ankara Panel çit fiyatları ise, kullanılacak malzeme seçimine ve işin uğraşı derecesine göre değişiklik göstermektedir.

Ankara’da Panel Çit Firması ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve ya zoru başarma azmi sayesinde çit sektörünün önde gelen firması olmuştur ve belirli ilkelerinden asla vazgeçmemektedir.Firmamızın değişmez prensiplerini daima kalite ve hizmetin yanı sıra zamanında teslim ile uygun fiyat oluşturmaktayız. Üretimde başarı ile sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan panel çit firmamıza gösterdiğiniz yakın ilgi ile desteğinizden dolayı teşekkür ederek bugün ile gelecekte çevre güvenlik markası olan firmamız siz değerli çalışma arkadaşlarımıza iş ortaklarımıza hizmet vermeye devam edecektir.

Panel çit, genel olarak bina veya site etraflarına güvenlik amacı ile uygulanan bir çit sistemini ifade eder. Güvenlik amacı ile kullanılmasının yanı sıra, uygulandığı mekâna kattığı dekoratif görüntü uygulama alanını genişletmiş ve panel çitlerin popülaritesini arttırmayı başarıyor.
Ankara Panel çit fiyatları avantajlarının dışında uygulama maliyeti olarak da makul bir seçim olarak genel bir tercih sebebidir. Panel çit sistemlerinde farklı renkler, ebatlar ya da modeller söz konusu olmaktadır. En fazla kullanılan panel çit rengi yeşil olmakla birlikte, mavi ve beyaz da oldukça fazla kullanılıyor.

Bahçelerimizin, çiftliklerimizin,okullarımızınve iş yerlerimizin güvenliğini sağlamayı istemekteyiz. Ancak bunu sağlarken ise güvenlik kadar bunu sağlayan şeyin modern de durmasını istemekteyiz. İşte tam olarak bu isteyenler için panel çit firmamız sizlere tel örgü sistemlerini sağlamaktadır. Ankara’da panel çit fiyatları konusunda yaptırmak istediğiniz alanın yüksekliği ve ya uzunluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Ancak yaptıracağınız alana karar verdikten sonra firmamızdan tel örgü fiyatlarını almadan başlamamalısınız, ancak bu şekilde cebinizi zorlamadan isteklerinize ulaşabilirsiniz. Çünkü firmamız ürünlerinde kalitenin yanında uygun tel örgü fiyatlarında ise uygunluğunu da garanti etmektedir.  Uygulayacağımız tel örgülerde sizlerePVC kaplı baklava dilimli tel örülerimizi tam olarak galvanizli kafes tel örgülerimizi ve suya dayanıklı krom tel örgülerimizi ya da isteğe bağlı oval tel örgülerimizi öneriyoruz. Satın almak istediğiniz tel örgü çeşidine göre tel örgü fiyatlarımız çeşitlilik göstermektedir.

Ankara’da imalatların her aşaması fabrikamızda yapılmakta olarak uzman uygulama ekibimiz ile birlikte aynı zamanda uygulama hizmeti de vermekteyiz. 2,52 m belirlenen aralıklarla sıcak daldırma galvaniz üzerine yeşil veyahut istenilen renklerde elektrostatik polyester boya olarak yapılıyor. Dikilen kutu profil dikmelere ve istenen yükseklikte sıcak daldırma galvaniz üzeri yeşil yâda istenilen renkte elektrostatik polyester boyalı paneller metal klips ile montesi sağlanır. Profil direklerin üst taraflarına görselliği arttırabilmek niyetiyle plastik şapka ilave edilmekte böylelikle görselliği kat be kat artış gösterecektir.

 

Benzer yazılar...